Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

Sūpāsawā

Naše značky

Sūpāsawā

Touha po dokonalé a chuťově konstantní kyselé směsi, která by nahradila pracně vymačkanou šťávu z citrusů, dala vzniknout nápoji Sūpāsawā. Ten přináší spolehlivou, stabilní, ekonomicky i ekologicky udržitelnou prémiovou kyselou směs s dlouhou životností.
Sūpāsawā

Spolehlivá, stabilní, udržitelná

Vznik Sūpāsawā poháněla touha po dokonalé a především konstantní kyselosti, jež za barem nahradí citronovou a limetkovou šťávu. Čerstvá šťáva z citrusu vyžaduje za barem mnoho času na přípravu, navíc kyselost citronů a limetek není vždy stejná. Kvalita čerstvého ovoce kolísá a také rychle podléhá zkáze. V Belgii se proto rozhodli nalézt ideální recepturu pro kyselou směs, jež ušetří práci profesionálním i příležitostným barmanům. Sūpāsawā vrací kreativitu zpět do mixologie a přináší spolehlivou, stabilní, ekonomicky i ekologicky udržitelnou prémiovou kyselou směs s dlouhou životností.

Sūpāsawā lze používat rok od otevření láhve, zatímco čerstvá citrusová šťáva se kazí už po dvou dnech. Nespornou výhodou je také menší produkce odpadu ze slupek citrusů a nižší náklady na nápoje. Ready-to-pour Sūpāsawā také ušetří váš čas strávený vymačkáváním citrusů. Sūpāsawā je čirá, nezmění tedy barvu vašich nápojů. Složení Sūpāsawā tvoří nejčistší destilovaná voda, pět druhů kyselin (citronová, jablečná, vinná, jantarová a fosforečná) a špetka soli a cukru.