Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

Sedmero vermut soutěž

Sedmero vermut soutěž 2024

Podívejte se na výsledky barmanské soutěže s vermutem Sedmero.

Známe vítěze!

Do soutěže se přihlásilo celkem 15 barmanů, jejichž receptury lze definovat slovem „odvaha“. Některé z drinků byly ambiciózní a extravagantní, soutěžící se nebáli ani zapojit takovou surovinu, jakou je například cibule. Mezi sedmero finalistů se nakonec probojovali Tomáš Bielčík (Savage Bar), Matej Kochan (AnonymouS), Lukáš Loritz (La Casa de la Havana Vieja), Miroslav Sehnalík (Bar Cobra), Marek Šimůnek (L’Fleur Bar) Marek Štrochl (Monkey Bar) a Jan Vondrka (Entrée).

Finále se uskutečnilo 19. března ve smíchovském baru Back Doors. Své drinky soutěžící namíchali porotě ve složení Jan Stávek, George Němec a Lukáš Hejlík. Všichni předvedli perfektní výkon a nabídli perfektní drinky a zajímavé příběhy. S vítězným pohárem ale mohl odejít jen jeden – Marek Šimůnek z L’Fleur Baru.

Večer se pak nesl ve znamení představení novinky Sedmero zralé a guest bartendingu Rudolfa Formana a Tomáše Křemenáka, spoluautorů Sedmera a barmanů z Baru, který neexistuje.

Soutěž se značkou Sedmera byla již třetí, kterou jsme pod hlavičkou Vikeza Gastro uspořádali. A máme radost, že i tentokrát se nám podařilo vzbudit zájem mezi barmany, kteří v Back Doors strávili se Sedmerem celé odpoledne a část večera. Velký dík patří všem soutěžícím, porotě i samotným tvůrcům Sedmera – vinaři Janu Stávkovi a barmanům Rudolfu Formanovi a Tomáši Křemenákovi. A v neposlední řadě děkujeme Back Doors za poskytnutí zázemí a hladký průběh celého programu.