Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

Balis

Naše značky

Balis

Limonáda s nezaměnitelnou vůní bazalky, pikantní chutí zázvoru a jemným dotekem limetky je dokonalým osvěžením samotná i perfektní součástí koktejlů. Vyzkoušejte také další varianty Balis – TIKI s ananasovou šťávou a kokosovou vodou a COSMO s brusinkovou šťávou a rozmarýnem.
Balis

Tahle chuť vás dostane

Jako každý jiný dobrý nápad se i myšlenka na nápoj BALIS zrodila v baru. Konkrétně šlo o podnik Loretta v Mnichově, kde podávali velmi populární Gin Basil Mule. Jak moc populární? Natolik, že spotřeba bazalky činila 6 kg týdně. Aby barmani uspokojili poptávku hostů, museli s přípravou začít mnohdy již před směnou a část ingrediencí si předmíchat. Majitel baru Kristijan Krolo se proto rozhodl, že onu nezaměnitelnou vůni bazalky s pikantní chutí zázvoru a jemným dotekem limetky nalahvuje. A tak se zrodil BALIS. 

Od samého začátku klade značka důraz na kvalitu a čerstvost použitých surovin, stejně jako na čistotu výsledného produktu. Z toho důvodu se přidávají pouze přírodní sladidla a aromata. Produkty BALIS jsou navíc přirozeně veganské a bezlepkové.

K původní kombinaci bazalky a zázvoru přibyly další dvě. BALIS TIKI představuje ananasovou limonádu se svěžím dotekem máty a kapkou kokosové vody, BALIS Cosmo pak spojuje brusinkovou šťávu s aromatickým rozmarýnem.