Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

Eizbach

Naše značky

Eizbach

Název značky odkazuje k uměle vytvořené mnichovské říčce Eisbach, která je oblíbeným místem surfařů. Potkává se zde šílenství, vášeň, dobrodružství, odvaha a dovednost, které výstižně charakterizují i značku Eizbach. Unikátní limonády, mezi kterými najdete i čirou kolu, vzdávají hold všem odvážným.
Eizbach

To nejlepší z oldschoolu

Na vlně oldschool se veze německá značka limonád Eizbach. Název odkazuje k uměle vytvořené mnichovské říčce Eisbach (doslova ledový potok), která je oblíbeným místem německých i zahraničních surfařů. Na Eisbachu se tak potkává šílenství, vášeň, dobrodružství, odvaha a dovednost. A vznikají zde unikátní nápady jako například limonády Eizbach s čirou kolou v čele. Značka Eizbach je tak poctou nejen rodnému městu, ale také všem podobně šíleným a odvážným, jako jsou její zakladatelé. 

Styl značky dále definují 80. léta. Pro výrobce je symbolem této doby plameňák, který evokuje havajské košile nebo oblíbený seriál Miami Vice. Výsledkem jsou „oldschool limos“, jak je znáte z dětství, obohacené o špetku 80. let, nádech Floridy a logo plameňáka. 

Vyzkoušejte pomerančovou limonádu podle receptury z 60. let, citronovou klasiku v novém hávu, limonádu z opravdových růží nebo mnichovskou kolu. Na výběr máte klasicky černou, nebo čirou, s níž Cuba Libre už nikdy nebude jako dřív. Co více dodat? Nic, to zkrátka musíte ochutnat.