Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

Caligo 1720 Dry Gin

Naše značky

Caligo 1720 Dry Gin

V jednoduchosti je krása. Své o tom ví i výrobce ginu Caligo 1720, který pracuje s pouhými třemi ingrediencemi. Voda, destilát z jalovce a destilát z vybraného ovoce se zde setkávají v dokonale harmonické rovnováze.
Caligo 1720 Dry Gin

Prostá elegance

Název značky Caligo 1720 je poctou pirátu Johnu Rackhamovi a jeho lásce k dobrodružství, ženám a pestrobarevným plášťům. John Rackham, známý spíše pod přezdívkou Calico Jack, se narodil v Anglii roku 1682. Později se stal námořníkem a díky vzpouře posádky také kapitánem lodi a pirátem. V následujících letech se korzár plavil po karibských mořích napadal okolo plující lodě i pobřežní města. Přítrž jeho řádění učinil až jamajský guvernér spolu s kapitánem Barnetem, nájemním lovcem pirátů. Calico Jack byl zajat i se svou posádkou a 18. listopadu 1720 popraven.

Základ ginu tvoří jalovec, jehož chuť symbolizuje rozbouřené moře. Nad tím se pak vznáší dotek ovoce, svěží jako sluneční paprsek. Řada Caligo 1720 aktuálně obsahuje dva giny, Mango a Watermelon. Kromě destilátu z jalovce, destilátu z ovoce a vody neobsahuje žádné další ingredience. K dokonalé chuti stačí tak málo…