Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

Nochino Ruby Bitter & Sweet

Naše značky

Nochino Ruby Bitter & Sweet

Skvělý večer lze prožít i bez alkoholu. Nealkoholická alternativa hořkosladkého aperitivu představuje ideální pár k toniku nebo sodě. Stejně dobře poslouží jako základ dalších nealkoholických koktejlů. Nochino Ruby nabízí fascinující kombinaci chutí s 0 % alkoholu, která převrátí dosavadní pohled na kategorii nealkoholických alternativ.
Nochino Ruby Bitter & Sweet

Hořko-sladká alternativa

Nochino Ruby Bitter & Sweet je první nealkoholickou alternativou aperitivu vyrobenou na Slovensku. Obsahuje patnáct druhů bylin a koření, které dotváří jeho překvapivě bohatou chuť.

Ve vůni se jako první objeví tóny lesního ovoce – maliny, ostružiny a aronie. Poté převládne kořenité aroma skořice, badyánu a anýzu, které doplňuje zemitost granátového jablka. Chuť je příjemná, komplexní. Nejprve se opět objeví zemité tóny granátového jablka spolu s kořením jako vanilka a skořice. Jemná hořkost citrusových kůr vyvažuje sladké složky v likéru. Závěr je příjemně dlouhý, sladký s kořenitým podtónem.

Hořkosladký aperitiv s 0 % alkoholu je určený zejména pro kombinaci se sodou nebo tonikem. Ten zvýrazní chuť aperitivu, přičemž do popředí vystoupí tóny lesního ovoce, granátového jablka a skořice.