Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

Andros Essential Fruit Mixers

Naše značky

Andros Essential Fruit Mixers

Řada ovocných šťáv, která vyplňuje mezeru mezi sirupy a pyré. Dokonalá rovnováha textury a chuti umožní vašemu koktejlovému umění dosáhnout nových výšin. V láhvi se ukrývá 100% přírodní produkt složený pouze z ovoce (minimálně 60 %), cukru, citronové šťávy, zahušťovadla (lokustová guma) a šťávy z třešní acerola.
Andros Essential Fruit Mixers

Autentická chuť ovoce

Ani sirup, ani pyré, ani džus. Andros Essential Fruit Mixers je nová přísada, která usnadní přípravu koktejlů profesionálním i domácím barmanům. Produkt s vysokým obsahem ovoce dodá vašim drinkům chuť, svěžest a barvu. Jedná se o 100% přírodní složku bez přidání vody a aromat (včetně přírodních). Kromě ovoce obsahuje pouze malé množství cukru, citronové a třešňové šťávy, které regulují kyselost, a lokustovou gumu na zahuštění. Vše dohromady zajistí perfektní chuť a konzistenci a umožní dokonalé promísení s dalšími ingrediencemi v koktejlu.

Ovoce se sklízí v plné zralosti a značka spolupracuje napřímo s pěstiteli z Francie a dalších evropských a asijských oblastí. V současnosti značka nabízí dvanáct příchutí s různými stupni kyselosti. V nabídce Vikeza Gastro najdete tyto (seřazené od nejméně po nejvíce kyselé): jahoda, malina, mandarinka, mučenka (maracuja / passion fruit), yuzu.

Společnost Andros vznikla v roce 2017 a pod značkou Adros Chef dodává gastronomickým provozům ovocné ingredience – od lyofilizovaných a sušených plodů přes kompoty až po pyré. Mezi kuchaři a cukráři je společnost známá a již dobře zavedená, s produkty Andros Essential Fruit Mixers aktuálně zamířila i na barovou scénu.