Napište co hledáte a stiskněte “Enter”

The Artisan Drinks

Naše značky

The Artisan Drinks

Značka The Artisan Drinks vznikla s jednoznačným záměrem: vytvořit adekvátní protějšek k řemeslným destilátům. Toniky a limonády, jež se vyrábí z těch nejlepších přírodních ingrediencí lokálně pěstovaných ve Velké Británii, mají za úkol podtrhnout chuť destilátu, místo aby jej utopily v cukru.
Artisan

Od barmanů pro barmany

Vejdou podnikatel a umělec do baru… Zní to jako začátek vtipu, ale ve skutečnosti přesně takto odstartovala historie The Artisan Drinks Co. Vše začalo ve chvíli, kdy se podnikatel Steve Cooper a umělec Alan Walsh seznámili s barmanem Mikeym Enrightem. 

Cíl nově vzniklé značky byl jasný: rozšířit a zkvalitnit nabídku nealkoholických nápojů a vytvořit adekvátní řemeslný protějšek ke craftovým destilátům. Za vývojem jednotlivých nápojů z portfolia stojí právě Mikey Enright, majitel oceňovaného baru v Sydney. Společnost hrdě prohlašuje, že jejich produkty tak nevznikly nikde v laboratoři, ale na baru, na základě reálných potřeb a přání hostů. Mikey vyvinul receptury, které pracují s těmi nejlepšími přírodními ingrediencemi a jež mají skutečně potrhnout chuť destilátu, místo aby jej utopily v cukru a umělých aromatech. Jedinečné kombinace nápojů The Artisan Drinks povýší destiláty na zcela novou úroveň. 

Nedílnou součástí značky jsou etikety ilustrované Alanem Walshem, který kombinuje výrazné barvy s čistými minimálními tahy, aby věrně zachytil podstatu a eleganci každého z produktů.